Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

2020 Yılı En iyi Su Kaçağı Tespit Eden Firması Anka Tesisat

24.04.2020
2.754
2020 Yılı En iyi Su Kaçağı Tespit Eden Firması Anka Tesisat

2020 yılının en iyi su kaçağı bulma firması olan Anka tesisat avcılar kameralı su kaçağı tespiti hizmeti ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanarak maddi sıkıntısı daha az çıkarabilecek onarımlarınızı evleriniz de gerçekleştirebilirsiniz.

Geçmiş Yıllar Ve Günümüz Kaçak Tespitleri

Geçmiş yıllardan beri evlerimizde kaçakları bulmak ve kaçak durumunu onarmak adına ustalar çağırmakta ve ustalardan yardım almaktayız. Ancak geçmiş yıllar içerisinde ustaların kaçakları bulma konusunda ki iş yükü çok fazlaydı bu iş yükünden doğan artıkları temizlemek ise müşterileri daha fazla yormaktaydı. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte avcılar kameralı su kaçağı tespiti hizmeti veren anka tesisat ustaları daha iyi ve daha temiz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirerek kaçak olan yerleri iyi bir şekilde tamir edebilmektedir.  Tüm tesisat işlerinin artık teknoloji ile daha iyi ve verilim bir şekilde tamir edebildiği uzmanlar tarafından söylenmekte ve onaylanmaktadır. (Kaynak: Anka Tesisat)

Anka Tesisat Su Kaçağını Nasıl Tespit Etmektedir?

Kamera teknolojisi sayesinde artık su tesisat içlerinde testinin kırılıp kırılmadığını rahatlıkla görülerek görüntü altına alınan o kısımda tamir işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Su sızıntıları hangi kat içerisinde sizin dairenize geliyorsa kamera teknolojisi ile tesisatçı ustanın engin iş deneyiminin birleşmesi ile birlikte daha kolay ve iş yükü daha hafif bir şekilde tamir gerçekleştirilebilir.

Su kaçak kameraları her firmanın sahip olabileceği bir parça değildir. Çok pahalı makinelerdir. Kamerası ile iş yapmayan firmalar sadece para kazanma amaçlı bu hizmetleri gerçekleştirmektedir.  Anka tesisat olarak yıllardır verdiğimiz hizmet sayesinde hiçbir müşterimizi ihmal durumda bırakacak bir noktaya getirmektedir.

Şimdi adım adım bir tamirin nasıl gerçekleştiğini sizlere anlatalım. Bu alanda bu işin ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar dikkatli yapılması gerektiğini sizlerde rahatlıkla kavrayabilirsiniz.

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır?

Bu durumda yapmanız gereken ilk şey üst kattaki komşunuz ile iletişime geçmek olacaktır. Bu süreç içerisinde alt kata sızma olduğundan dolayı komşularınızın vanaları kapatması gerekmektedir.

Sonraki Aşama

Kaçağın iyi bir şekilde tespit edilip buna göre profesyonel cihazlar yardımı ile tamir işlemlerinin başlangıcına başlanmalıdır. Bu süreç içerisinde kullanılan araç gereçler hiçbir şekilde gürültü çıkarmamaktadır.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Teknolojiler

Akustik Dinleme Cihazı

Bu dinleme cihazı ile kaçakların yeri hızlı bir biçimde tespit edilebilmektedir.

Kanal/Boru Görüntüleme Kameraları

Kameralı sistem sayesinde içerisinde ki sorun bulunarak tamir edilmektedir.

Gibi  teknolojik cihazlarımız bu gibi tamirleri çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Tespit Aşamasında Herhangi Bir Tadilat Oluyor mu?

Tespit sırasında cihazlar ile uygulanan testler sayesinde herhangi bir kırılma yaşanmamaktadır. Bu yüzden tamir daha iyi bir şekilde gerçekleştirilerek sizlerin işlerini daha kolay halletmektedir.

Anka tesisat olarak bir çok köklü forum sitelerinden aldığımız tavsiye yazıları sayesinde müşterilerimize daha çok güven vermeye devam etmekteyiz. Peki bu siteler hangi sitelerden oluşmaktadır. (ReferanslarTavsiye BizdenWm AracıR10)

Sizlerde bizlerden hizmet alarak bu eşsiz deneyime sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır