Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Anasayfa » Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti alanında uzman personel ve profesyonel cihazları bünyesinde bulunduran Anka tesisat müşterilerine hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti yapan anka tesisat su kaçaklarını noktasal olarak tespit edip 1-2 fayans kırarak su kaçağı onarımlarını yapmaktadır. Evlerinin heryerini kırdırmak yerine nokta atışı yapan anka tesisatı tercih eden müşterilerimiz hem ekonomik hem de garantili onarım hizmeti almaktadır.


Cihazla Su Kaçağı Tespitinin Önemi

Su kaçağı tespit edilmediği zaman, tesisattan sızan sular eviniz veya alt kat komşularınız fazla suya maruz kalacağından boya hasarları veya eşyalarınızda ciddi deformasyonlar oluşabilir.Özellikle mobilya grubu eşyalarınız suya dayanımı az olduğundan maddi anlamda çok fazla zarar etmeniz hemde zarar verme ihtimaliniz yüksektir. Cihazla su kaçağı tespiti evinizin birden fazla noktasının kırılarak köstebek yuvasına döndürmek yerine noktasal olarak yer tespit edilip 1-2 fayans kırılarak tesisatınızda bulunan su kaçaklarını onarılmasını sağlamaktadır.


Cihazla Su Kaçağı Tespit Süresi ?

Cihazla su kaçağı tespiti yapıldığı takdirde yaklaşık 30 dk- 1saat içinde tesisatınızda bulunan su kaçakları tespit edilmektedir. Anka tesisat bünyesinde bulunan uzman personeller sayesinde temiz su tesisatında bulunan su kaçakları %100 tespit edilmekte atık su tesisatlarında bulunan su kaçakları ise bölgesel olarak tespit edilmektedir.


Cihazla Su Kaçağı Tespit ve Onarım Maliyetleri Ne Kadardır?

Cihazla su kaçağı tespiti yapılması kadar tespit yapıldıktan sonra su kaçağı tamiratı da bir o kadar önemlidir.Su kaçağı tespit fiyatları dairenin büyüklüğü onarım yapılacak alana göre belirlenmekte olup normal bir daire su kaçağı tespiti servis bedelimiz 100 TL olup temiz su tesisatında herhangi dolap lavabo duşa kabin tarzı mobilya ve vitrifiye malzemeleri sökülmeden 1-2 fayans kırılarak su kaçağı tamiri yapılacaksa 100 TL 1 yıl garantili tesisat tamir bedelimiz ile birlikte toplamda 200 TL servis bedeli oluşmaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır