Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Logar Tıkanıklığı Açma

Logar Tıkanıklığı Açma

Logarlar (Rögarlar) binada veya iş hanlarında bulunan daire ve iş yerlerinin toplandığı alanlardır. Logarlar binada veya iş hanlarında bulunan tuvalet veya lavabolardan atılan atıklardan kaynaklı tıkanıklık meydana geldiğinde logar temizliği yada logar tıkanıklığı açma işlemi yapılmalıdır.Çoğu zaman en çok rastlanan problemlerden biride logarın kendi hattında çökme oluşmasıdır.Anka tesisat logar tıkanıklığını kırmadan dökmeden kameralı cihaz ve robotla logar tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir.


Kameralı Cihazlar İle Logar içi görüntülenir. !

Kameralı atık su cihazımız ile logar’ın tıkanıklık oluşturan boruları görüntülenir ve tıkanıklığa sebep veren nedenler tespit edilir.Çökme vs gibi bir problem oluşmadığı takdirde robotla tıkanıklık açma cihazımız sayesinde logar tıkanıklığı açma kısa zamanda açılmaktadır.


Robotla Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Robot tıkanıklık açma makinemizin aparatları sayesinde logar borularına gönderilen yay ile tıkalı boru,tıkalı logar hattı, kanal, kanalizasyon gibi tıkanmış hatlar kırmadan dökmeden açılmaktadır.


İstanbul’un Tüm İlçelerine Fiyat Farkı Alınmadan Profesyonel Hizmet

Anka tesisat İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan mobil ekipleri sayesinde en geç 1 saat içerisinde servis hizmeti vermekteyiz.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı almadan logar tıkanıklığı açma profesyonel hizmeti almak için şimdi Anka tesisat ile iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır