Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra çok yer kırılır mı ?
Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra kaçağınızın durumuna göre 1 yada 2 fayans kırılarak onarımı gerçekleştirilir.
Su kaçağı tespiti dışında hizmetleriniz neler ?
Su kaçağı tespiti dışında banyo, mutfak, wc tıkanıklık açma, evizde oluşan kötü koku tespiti, petek temizleme, tesisat tamir ve onarım, banyo tadilat hizmetimiz bulunmaktadır.
Evimde su kaçağı olduğunu nasıl anlarım.?
Öncelikle alt kat komşunuz varsa size şikayete gelecektir.Bunun dışında yüksek faturalar ödüyorsanız, evinizde bulunan musluklar kapalıyken su sayacınız dönüyorsa, duvarlarda nemlenme rutubetlenme varsa, kombiniz su eksiltiyorsa gibi belirtiler evinizdeki su kaçağının habercisi olabilir. 0532 134 40 57 no'lu telefondan servis talebinde bulunmanız durumunda, uzman personelimiz su kaçağını noktasal olarak tespit etmektedir. .
Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadar ?
İstanbul'un tüm ilçelerine fiyat farkı olmaksızın servis hizmetimiz bulunmakta olup normal bir dairede temiz su tesisatında su kaçağı tespit hizmet bedelimiz min. 150 TL olup su kaçağının boyutuna göre fiyat değişmektedir. En uygun fiyat garantisi ile anka tesisattan hizmet alabilirsiniz.
İş sonrası garanti veriyormusunuz ?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Kırmadan Tıkanıklık Açma Hizmetiniz Var mı ?
Evinizde ve/veya iş yerinizde bulunan mutfak, lavabo, wc gibi alanlarınızda oluşan tıkanıkları kırmadan dökmeden robotla tıkanıklık açma hizmetimiz bulunmaktadır.Öncelikle atık su kamerası ile tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ettikten sonra robotla tıkanıklığı açıyoruz.
Evimde su kaçağı var ne yapmalıyım.?
Öncelikle yapmanız gereken ilk şey su saatinizden vananızı kapatmalısınız. Hemen bizi 0532 134 40 57 no'lu telefondan arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Petek Temizleme Ne İşe Yarar ?
Evinizde bulunan kalorifer petekleriniz iyi ısınmıyorsa, altı ısınıp üstü ısınmıyorsa yada tam tersi durum söz konusu ise, yüksek doğalgaz faturaları ödüyorsanız, kombiniz yüksek ayardayken ısınamıyorsanız petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir.
İlaçla petek temizliği yapıyormusunuz ?
Evet 3 farklı ilaç ile yaklaşık 2 saati bulan petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız ilaçlar petek temizleme ilacı, nötürleştirici, tesisat koruma ilacı olarak toplam 3 adet ilaç kullanmaktayız..
Evimde kötü koku var.Koku tespiti yapıyormusunuz.?
Daha çok rüzgarlı havalarda evinize kötü kokular sirayet etmekte olup ne kadar temizlik yaparsanız yapın evinizdeki kötü kokuyu yok etmeniz neredeyse imkansızdır. Anka tesisat olarak cihazla koku tespiti yaparak kokunun neden kaynaklı olduğunu belirlemekteyiz.Onarım gerektiren durum varsa ekibimiz evinizde fiyat vermektedir.
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır