Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Anka tesisat 20 yıldır tesisat sektöründe hizmet vermiş olup, babadan oğula geçen tesisat mirasıdır. Geçen zaman zarfında teknolojinin gelişmesini yakından takip eden anka tesisat gün geçtikçe kendini geliştirmiş teknoloji gücünü de arkasına alarak müşterilerine hem ekonomik hem de pratik çözümler üretmeyi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Teknoloji geliştikçe işler kolaylaşsa da tüketicinin zaman problemleri oluştuğundan müşterilerimizi tesisatta oluşan su kaçağını eski usul kırarak su kaçağı bulma metodu yerine, cihazla su kaçağı tespiti yaparak hem zaman, hem maliyet açısından müşterilerimize kazanç sağlamayı benimsedik.

Envanterimizde bulunan profesyonel su kaçağı tespit cihazları, tıkanıklık açma robotu, kameralı su kaçağı bulma cihazları sayesinde, bünyemizde bulunan uzman ustalarımız ve servis araçlarımız ile en geç 2 saate kadar İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat  farkı olmadan servis hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Tarafımızdan verilen hizmetin her türlü arkasında durmayı başarmış anka tesisat yaptığı onarımlar ile 1 yıl firma garantisi vermektedir. Önce başarı ve memnuniyet ilkesinden yola çıkan anka tesisat para kazanmak, ayakta durabilmek açısından tabi ki önemli etken ancak insan kazanmayı ilke edinmiştir.Yaptığımız işler verdiğimiz hizmetler ile sizleri mutlu edersek paranın doğru orantılı geleceğini benimsedik.

Bu yüzden Önce Memnuniyet…

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır