Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Anasayfa » Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti konusunda anka tesisat profesyonel cihazlar ile %100 su kaçağını noktasal olarak bulmaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti cihazları ile yapılan tespit hizmetimiz teknolojiyi kullanmayan kişi ve firmalardan bizi ayıran en önemli özelliğimizdir.

Su kaçağı tespiti hizmetimizde profesyonel kameralı cihazlar kullanarak su kaçaklarını kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit ederiz. Anka Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı olmaksızın servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Kameralı su kaçağı bulma hizmetimiz sayesinde evinizde ve işyerinizde oluşan tesisat su kaçağını tespit edilir. Kameralı su kaçağı tespiti cihazları sayesinde evinizin her yerini kırarak  köstebek yuvasına çevirmeden sadece su kaçağı olan nokta kırılarak siz değerli müşterilerimizi masraftan kurtarmaktayız. Su kaçağı hizmeti aldığınız firmadan gelen ekiplerde kameralı su kaçağı tespit cihazları olup olmadığını ve servis sonrası tarafınıza servis formu veya fatura kesebilen Anka Tesisat gibi firmalardan hizmet almaya özen göstermenizi öneririz.


Su Kaçağı Nedenleri

  • Tesisat montajı esnasında ustaların işçilik hataları
  • Duvar delerken veya çivi çakarken tesisata zarar verilmesi
  • Atık su giderlerine dökülen ilaç denilen asitli kimyasallar
  • Kullanılan tesisat malzemesinin kalitesizliği
  • Seramik aralarında derz dolgularının sağlam çekilmemesi veya kimyasal temizlik maddeleri ile deforme olması


Atık su Kamerası ile Su Kaçağı Bulma

Pimaş görüntüleme atık su kameraları, su kaçağını tespit etmek ve tesisatta çivi, meyil yetersizliği, göçme, delik veya tıkanma gibi sebepleri görüntülemeye yarayan profesyonel kameralardır.


Pimaş Görüntüleme Kamerası Kullanmanın Avantajları

  • Atık su tesisatında bulunan conta açıklığı, kırık, çatlak gibi sorunları tespit edilmesini sağlar.
  • Atık su pimaşlarının uzunluk mesafesini belirlemede kullanılır.
  • Kirli suyun geçtiği pimaşlarda çökme ,eğim(meyil) yetersizliği gibi sorunları gösterir.
  • Bina içerisinden atık su hattına salınan kamera doğrudan en son çıkış noktası kanalizasyona gideceğinden kanalizasyon nerede olduğunu tespit etmemizi sağlar.

Yukarıda saydığımız sebep veya sebeplerden dolayı su kaçağı hizmeti almak isterseniz, anka tesisat ile kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz: