Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Pimaş Açma

Anasayfa » Pimaş Açma

Pimaş Açma

Ev ve iş yerlerinizde kullanım suyunu örneğin mutfak,banyo, wc gibi alanlarda pvc borular yardımı ile bina ana gidere aktarılmasına ve oradan da logara taşınmasını sağlayan tesisat malzemesidir.


Pimaş Neden Tıkanır?

Pimaş yani atık su tıkanmaları genellikle kullanıma bağlı tıkanmaktadır. Tuvalete atılmış tuvalet kağıtları, çocuk bezleri, pedler gibi maddeler pimaşın tıkanmasına sebep olmaktadır.Diğer sebepler ise pimaşın geçtiği alanlarda çökme veya işçilik hatalarına bağlı eğim yetersizlikleri neden olabilmektedir.


Lavabo Pimaşı Tıkandı

Mutfakta bulunan lavabonuzda biriken yemek artıkları veya banyonuzda bulunan lavabonuzda katı sabun atıklarının birikmesi lavabo pimaşının tıkanmasına sebep olabilir.Tıkanma sonuncunda lavabonuzu kullandığınızda kullanım sonrası atık sular lavabo pimaşından gitmeyerek lavabonuz pimaş tıkanmasına sebep olabilir.Lavabo pimaşınız tıkanması sonucunda kırmadan dökmeden robotla tıkanıklık açma hizmeti almanız sizin hem ekonomik hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.Kırmadan tıkanıklık açma hizmeti almanız durumunda tadilat masraflarınızdan kurtulabilirsiniz.


Tuvaletin Pimaşı Tıkandı

Tuvalete atılan tuvalet kağıtları, çocuk bezleri,pedler zamanla tuvaletinizin tıkanmasına sebep olacaktır.Alacağınız ilk önlem bu atıkların tuvalet yerine çöpe atarak tuvalet pimaşının tıkanmasına engel olabilirsiniz.Ancak cafe, restaurant gibi işletmelerde ortak kullanım alanlarının olduğu tuvaletlerde bunun takibinin yapılması oldukça zordur. Tuvalet pimaşının tıkanması durumunda robotla kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti alarak tadilat masraflarından kurtulur hem de en kısa zamanda tuvalet tıkanıklığından kurutulabilirsiniz.


Apartman Pimaşı Tıkandı

Siz evinizde tuvalete,mutfağa katı cisimlerin atılmaması gerektiğine ne kadar dikkat ederseniz edin binada birden fazla daire bulunduğundan yada iş hanlarında birden fazla dükkan olduğundan apartman pimaşı tıkanabilir.Tıkanma sonucunda atık sular giderden gitmeyerek bodrum daire veya dükkanlarda geri tepme sonucunda su baskınları oluşabilir.Tıkanıklık açmanın en kolay ve pratik yolu robotla tıkanıklık açma hizmeti alarak kırmadan dökmeden pimaş tıkanıklığı için Anka tesisat firmasından yardım alabilirsiniz.


Pimaş Boru Tıkanması

 Atık su tesisat pimaşlarına atılan katı atıklar bir süre sonra pimaş borularınızın tıkanmasına sebep olmaktadır.Pimaş boru tıkanması sonrasında atık sular pimaştan gitmeyerek tıkanmaya sebep olacaktır.Bu gibi durumla karşılaşmanız durumunda kanal açma makineleri beya robotla tıkanıklık açma makineleri yardımı ile pimaş boru tıkanmasından kolayca kurtulabilirsiniz.Anka tesisat uzman ekiplerinden alacağınız yardım sayesinde kırmadan tıkanıklık açma hizmeti ile tadilat masraflarından kurutularak maddi anlamda kar edebilirsiniz.


Mutfak Pimaş Tıkanıklığı

Günlük yaşantımızın çoğu zamanını ev hanımları mutfakta geçirmekte olduğundan yemek pişirme telaşı yemek sonrası çıkan bulaşıklar tam temizlenmeden mutfak lavabosuna konularak yemek artıkları mutfak pimaşı’nın tıkanmasına sebep olmaktadır.Bu kadar telaşın içinde mutfak pimaşının tıkanıklığı çok can sıkıcı olabilir.Bu gibi durumla karşılaşmanız durumunda Anka tesisat tıkanıklık açma servisinden kırmadan dökmeden mutfak pimaş tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Tıkalı Pimaş Açma Yöntemleri

  • Tıkalı olan pimaşın önde atık su kamerası ile tıkanıklığa sebep olan problem tespit edilerek robotla tıkanıklık açma işlemi yapılmaktadır.Tıkanıklık sebep veren problem pimaş daralması veya taşlaşma gibi durumlarda tamiri yani pimaşın değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Tıkalı pimaşa robot tıkanıklık açma makinesi yayı gönderilerek kırmadan tıkanıklık açma sağlanmış olur.
  • Pimaş yıkama makinelerinin yüksek basıncı sayesinde pimaş içinde biriken yağların temizlenmesi sağlanmaktadır.Pimaş yıkama hizmetini genelde oteller, restaurantlar gibi işletmeler tercih etmektedir.Pimaş yıkama makinesinin vermiş olduğu basınçlı su tıkalı pimaşdaki yağları su yardımı ile giderden göndermektedir.
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır