Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Su Tesisatçısı Fiyatları

Anasayfa » Su Tesisatçısı Fiyatları

Su tesisatçısı fiyatları açısından en uygun fiyat ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş Anka tesisat İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın servis hizmeti vermektedir.Yapılacak işe göre işçilik fiyatları değişeceğinden dolayı en uygun su tesisatçısı fiyatları hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.


Su Kaçağı Tespiti İçin Su Tesisatçısı Fiyatları

Cihazla su kaçağı tespiti yapan su tesisatçısı veya firmalar teknolojinin yardımı ile hem zaman hemde maliyet açısından eski usul su tesisatçılara nazaran hizmet olarak önde olmuştur. Günümüz şartları sürekli koşuşturma gerektiğinden çoğumuzun gerekli zamanı olmadığından başımıza gelen su kaçağı gibi problemlerde hızlı,ekonomik ve profesyonel destek almak isteriz.

Anka tesisat bünyesinde bulunan uzman su tesisatçısı ustaları su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, koku tespiti gibi profesyonel cihazlar ile hizmet vermektedir. Kameralı Su kaçağı tespiti işlemi yapıldıktan sonra bir veya iki fayans kırılarak tesisatınız da yapılacak onarım çalışmaları 1 yıl Anka tesisat firma güvencesi altındadır.Onarım yaptığımız yani değiştirilen tesisat 1 yıl içerisinde aynı yerden su akıtmaya devam ederse firmamız ücretsiz onarım hizmeti vermektedir.

Anka tesisat olarak evinizde oluşan tıkanıklıkları kırmadan dökmeden kameralı cihazlar ile kontrol ediyor tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ettikten sonra robot ile tıkanıklık açma hizmetimizi devreye sokarak tıkanıklıklarınızı açıyoruz.


Anka Tesisat  Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz ;

 Su Kaçağı Tespiti

Konut ve iş yerlerinizin kısmi temiz su ve atık su, pis su tesisat onarımları,

Komple temiz su pis su tesisat yenileme,

Tesisatınızda revizyon(yer değişikliği)

Kalorifer tesisatı,

Petek temizleme,

Tuvalet tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklığı açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

Cihazla Koku Tespiti

Sudan Sebepler Bizim İşimiz… Anka Tesisat Farkı ile %100 Müşteri Memnuniyeti ile Garantili Hizmet Alın..

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır