Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma

04.04.2020
658
Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma

Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvaletiniz tıkandığında tabi ki hemen bir endişe duymaya başlar ve tıkanıklığı gidermek için çeşitli araştırmalar yaparsınız. Ancak bazen problem sizin çözemeyeceğiniz durumda olabilir. Bu yüzden
Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma gibi bir sorun ile karşılaştığınız da hemen anka tesisat ile iletişime geçerek bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Ancak tabi ki tesisatçıya başvurmadan önce yapmanız gerekenler var ve sizlere bu konulardan bahsedeceğiz.

İşte Tuvaletiniz Tıkandığında Yapabileceğiniz En İyi 4 Yöntem

Aklınıza gelen bildiğiniz tüm yöntemlerini unutmanızı istiyoruz. Sizlere iletmiş olduğumuz yöntemleri dört gözle okuyarak daha iyi bilgi sahibi olabilir ve hızlıca çözüme kavuşabilirsiniz. Bu sayede Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma sorununu kökten halledebilme şansınız olacaktır.

Güzel bir güne uyandınız klasik uyanış hareketlerinizi sergiliyorsunuz ve tuvalete gidip onu tam kullanmak istediğiniz de tuvaletin tıkandığını fark ediyorsunuz. Ve bu durum tüm gününüzü mahvediyor. Peki, bu süreç içerisinde yapabileceğiniz hızlı işlemler nedir.

Bazı görülen tıkanıkların evdeki bazı aletlerin kullanılması ile birlikte tıkanıklık sorununu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Peki bu aletler nelerdir bu saydığımız aletlere çok şaşıracak ve bazılarına güleceksiniz. Bu bazen bir süpürge ve bazen de bir pompa olabilir. Bunlar ile yaptığınız çalışmalar sonucunda tıkanıklıklar çok rahat bir şekilde açılabilir ve sizde bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

  1. Tuvalet Taşmamalı

Kesinlikle tuvaletin taşmasını önlemek için çeşitli önlemler almanız gerekmektedir. Mümkünse  tıkanıklık sorununda asla sifonu kullanmayınız.

Ve en son adım olarak taharet musluğunu kesinlikle kapatın.

  • Tuvaleti Hazırlayın

Eğer tıkanıklık sorununu çözmeye çalışırken etrafına bir şey sıçrar ise bu sizin için tabi ki kötü olacaktır. Bunun olmasını engellemek adına hemen etrafına önlemini almanız gerekmektedir.

  •  Tıkanıklığı temizleyebilir misin bakalım? 

Tıkanıklık sorunu ile baş başa bir durumdaysanız ve eğer sorun cisimden dolayı yaşanıyorsa onu kesinlikle çıkarmalısınız en basit çözüm olarak buna bir pompa kullanarak çıkartabilirsiniz.

  • Doğru Tuvalet Pompası Kullanımı

Tuvalet pompaların doğru seçimi kesinlikle sizleri yanıltmaması gerekmektedir Doğru seçimi yapmanız ve dikkatli olmanız gerekmektedir.

Eğer bir pompanız yoksa ne yapabilirsiniz. Sizlere hemen yapay bir pompa hangi maddeler doğrultusunda yapılır ondan bahsedelim.

1 adet vileda sopası

5-6 adet temizlik bezi

1 adet dayanıklı poşet

1 adet bant

İle yapay pompanızı yapabilirsiniz. Ama eğer problem sizin çözebileceğiniz durum içerisinde değilse eğer hemen Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sunan anka tesisat firmasını tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz: