Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Tıkalı Boru Açma

Anasayfa » Tıkalı Boru Açma

Robotla tıkalı boru açma işlemi atık su borularında su akışının yavaşlaması yada tamamen durması sonucu ortaya çıkmaktadır.Tıkanıklık açma makinesinin içinde bulunan yay ve aparatları sayesinde tıkalı boru açma işlemi yapılmaktadır.Sürekli tıkanan borular için kameralı tıkalı boru açma hizmeti veren Anka tesisat gibi firmalardan destek alınarak tıkalı borular kontrol edilmelidir.Mutfak lavabosu veya bulaşık makinesinden gelen yemek artıkları banyoda kullanım sonrası tuvalet kağıdı, ıslak mendil, pedler,saç ve sakal kılları gibi cisimler yada tesisat montajı sırasında yapılan işçilik hataları bunlar eğim yetersizliği kalitesi malzeme kullanımı gibi sebeplerden tıkanıklık oluşması kaçınılmazdır.Tıkalı boru açma işlemi için lavabo pompaları veya kimyasallar geçici çözümler olsa da masraflı tadilatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde kırmadan tıkalı boru açma işlemi yapılmakta olup kameralı cihazlar sayesinde tıkalı boru açma işlemi esnasında kırmadan dökmeden tıkalı boruya zarar vermeden anka tesisat olarak çözüm üretmekteyiz.Tıkalı boru açma işlemi yapıldıktan sonra atık su kamerası ile tekrar pimaş giderleri görüntülenerek tıkanıklığın açılıp açılmadığı, işçilik hataları vs incelenerek tarafınıza bilgi verilmektedir.


Tıkalı Lavabo Borusu Açma

Tıkalı lavabo borusu açma işleminde kırmadan dökmeden profesyonel kameralı robot cihazlar ile hizmet vermekteyiz.Sürekli tıkanan lavabo borusu için su akışını yavaşlaması veya tamamen durduran sebepleri için çözüm üretiyoruz.


Tıkalı Tuvalet Borusu Açma

Bina ana giderine uzak olan tuvaletler zeminden giden yatay pimaş borularında tıkanıklıktan kaynaklı daralma yada tamamen kapanarak tıkanıklık oluşmaktadır.Bu tarz tıkalı tuvalet borusu için kırmadan dökmeden robot tıkanıklık açma makinemiz sayesinde tıkalı tuvalet borusunu açıyoruz.


Boru Tıkanıklığı Açma

Robotla tıkanıklık açma boru tıkanıklığı yaşanan evlerde hizmetimiz sonrası atık su kamerası ile kontrol ederek boru tıkanıklığı olan pimaş giderlerindeki işçilik hataları,boru tıkanıklığının açılıp açılmadığını kontrol ediyoruz.Servis raporuna tepsi ve yapılan işlem ile ilgili bilgileri yazarak tarafınıza teslim ediyoruz.


Tıkalı Banyo Borusu Açma

Tıkalı banyo borusunda uzman personelimiz tarafından cihazla tıkanıklık açma işlemi sağlandıktan sonra bilgisayarlı görüntüleme cihazı ile kontrol sağlayarak tıkalı banyo borusunun açılıp açılmadığını kontrol ederek evinizden ayrılıyoruz.


Tıkalı Klozet Borusu Açma

Klozetin içine atılan yabancı cisimleri,atılan tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi klozet borusunu tıkayan katı cisimleri robot tıkanıklık açma makinesi ile çıkartıyor yada giderinizi açıyoruz.


Tıkalı Kanalizasyon Borusu Açma

Tıkalı kanalizasyon borusu açmada uzaman Anka tesisat ev işyerleriniz için servis talebinde bulunabilirsiniz.En geç 1 saat içinde gelen ekiplerimiz robotla kırmadan dökmeden tıkanıklığınızı açmaktadır.Kanalizasyon borularında yaşanan çökme vs gibi hasarların onarımları tarafımızdan yapılmaktadır.


Mutfak Borusu Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabosundan ve bulaşık makinelerinden çıkan kirli suda bulunan yağlar mutfak borusunda tıkanmaya sebep olduğundan tıkanıklık açma robotu ile parçalayarak temizlemekteyiz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır