Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Su Kaçağı Bulma

Anasayfa » Su Kaçağı Bulma

Eskiden ustalarsu kaçağı bulma konusunda çok zorlandığı ve ekonomik açıdan çok yüksek fiyatlarla tesisat işleri yaptığı hepimiz tarafından bilinmektedir.Anka tesisat ile tanışın eski alışkanlıklarınızdan kurtulun. Anka tesisat envanterinde bulunan su kaçağı bulma cihazları ile size hem maddi hemde zaman kazandıracaktır.


Evimde Su Kaçağı olduğu Nasıl Anlaşılır.?

Hiç ummadığınız bir zamanda evinizde veya işyerinizde bulunan tesisatların patlaması alt kat komşularınıza veya evinize su sızması can sıkıcıdır.Ve suyun vermiş olduğu hasarın size açıcağı maddi zararda cabasıdır.Genelde alt kat komşularınız kapınıza sizden  bizim eve su akıyor şikayeti ile hemen kapınıza gelir.Yada evinizin oda duvarlarınızda ıslanmaya bağlı boya kabarmaları dökülmeler meydana gelebilir.Veya su faturanız diğer aylara nazaran kabarık gelebilir.Bu gibi durumlarla karşılaşmanız durumunda anka tesisat su kaçağı bulma hizmeti alabilir evinizde bulunan su kaçağını evinize gelen uzman personeli tarafından noktasal olarak tespit ettirebilirsiniz.


Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır. ?

Evinizde veya iş yerinizde mutfak, banyo, wc gibi alanlarınızda hem atık su hem de temiz su tesisatları geçmektedir.Ayrıca evinizde kombi varsa kalorifer tesisatı tüm evinizi dolaşmaktadır.

Temiz su tesisatınızda veya sıcak su tesisatınızda su kaçağı olduğunu düşünürseniz nasıl çeşmeyi açtığınızda suyu durduramıosunuz tesisattaki su kaçağıda siz vanayı kapatmadığınız takdirde durmadan zemine yayılacaktır. Zemin yeterince suya doyduktan sonra önce oda duvarlarınızda sonra alt kat komşunuza sirayet ederek hasar oluşturması kaçınılmazdır.Bu saydığımız sebepler en geç 1-2 gün içinde yukarıda bahsettiğimiz alanlarda belirmektedir.Anka tesisat olarak cihazla ile su kaçağı bulma ve 1 yıl garantili onarım hizmeti vermekteyiz.

Atık su tesisatınızda kaçak varsa kullanılan suyun pimaşlardan geçmesi durumunda zamana bağlı genelde 1-2 hafta içinde suyun verdiği hasar ortaya çıkmaktadır. Böle bi durumla karşılaşmanız durumunda kamera ile su kaçağı bulma hizmeti almanız durumunda su kaçağı olan bölgeyi onarmanız maddi açıdan size yarar sağlayacaktır.Kamera ile su kaçağı bulma hizmeti almadığınız takdirde atık su giderlerinize yeterli meyil verilmediği takdirde pimaş içinde bekleyen sular pimaş contalarına zarar verere su kaçağı oluşturmaktadır.Dolayısı ile daha sonra aynı sıkıntılar ile karşılamamış olursunuz.

Sudan sebeler uzmanı anka tesisat ile tanışın su kaçağı bulma konusunda hem maddi hem de zamandan tasarruf edin. Hemen servis talebinde bulunmak için 0552 306 26 52 – 0552 307 26 52 no’lu telefondan servis talebi oluşturarak  1 yıl garantili onarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır