Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Kanal Açma

Anasayfa » Kanal Açma

Kanal açma hizmeti veren Anka tesisat tıkanan kanala göre kameralı ve robot cihazlar ile kısa süre kanal açma hizmeti sunmaktadır.İstanbul kanal açma servis hizmeti veren Anka tesisat tuvalet,pimaş,logar giderlerini kırmadan dökmeden robot cihazlar ile açmaktadır.


Hangi Tıkanmış Kanalları Açıyoruz ?

  1. Tıkalı veya tıkanmaya başlamış kanalizasyon kanallarını açıyoruz.
  2. Tıkalı tuvalet giderlerini açıyoruz.
  3. Lavabo pimaş tıkanıklığını açıyoruz.
  4. Bulaşık makinesi gider tıkanıklığını açıyoruz.
  5. Bina çevresinde bulunan logarları kırmadan açıyoruz.
  6. Tıkalı banyo giderlerini açıyoruz.


Kanal Tıkanıklığı Neden Oluşur?

  • Mutfak ve banyo gibi pimaş giderleri yemek artıkları ve atık yağlardan kaynaklı tıkanmaktadır.
  • Tuvalet pimaş gideri tuvalete atılan tuvalet kağıtları, pedler, ıslak mendil gibi katı cisimlerden kaynaklı tıkanmaktadır.
  • Pimaş giderleri kireçlenmeden kaynaklı oluşan taşlaşma vb durumlardan tıkanabilir.
  • Logar tıkanıklığı ise birden fazla dairenin tuvalette attıkları suda erimeyen tuvalet kağıtları veya diğer katı cisimlerden kaynaklı tıkanmaktadır.


Kanal Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle tıkanıklığa sebep olan problemi atık su kamerası ile tespit etmekteyiz.Kanal nasıl tıkandı katı bir cisimden mi yoksa kanal giderinde çökme vs mi var yada yapılan işçilik hataları neler öncelikle bunları belirlemekteyiz.


Kameralı Görüntüleme Cihazları ile Tespit

Pimaş gider kanalına ucunda kamera olan gider görüntüleme kameramız gönderilir.Bu sayede bilgisayar destekli kanal görüntüleme kameramız ile giderin içindeki sorun tespit edilir.


Robot Tıkanıklık Açma makinesi

Atık su kamerası ile sorun tespit edildikten sonra soruna göre kırmadan dökmeden robot tıkanıklık açma makinesi ile kanal açma işlemini gerçekleştiriyoruz.


Kanal Açma Servisi Anka tesisat

Anka tesisat bünyesinde bulunan profesyonel cihazlar ve uzman personeli ile kırmadan dökmeden kanal açma hizmeti vermektedir.Kanal tıkanıklığı çökme vs gibi neden oluştuysa onarım hizmeti vermektedir.Hizmetimiz sonrası tüm müşterilerimize bıraktığımız servis formu ile vergi mükellefi firmayız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır