Mahmutbey Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi Hicret Sokak No:16 D:1 /İSTANBUL

Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

09.03.2020
559
Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletiniz evlerimiz de her birimizin en çok kullandığı alanlardan bir tanesidir. Bu, tıkanmış bir tuvaletin sinirli bir aileye ve çok hoş olmayan bir temizliğe yol açabileceği anlamına gelir. Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma ile bu sorunu tamamen ortadan hızlıca kaldırabilirsiniz ancak size tıkanıklığın nedenlerinden bahsedelim biraz. Tuvaletin neden yedeklendiğini anlamak, gelecekteki tıkanıklıkları önlemenize ve pistonunuzu ait olduğu yerde tutmanıza yardımcı olacaktır

  1. Modern tuvaletler su tasarrufu için çeşitli düşük sevyileri tasarımlar kullanılmaktadır.. Bu tuvaletlerin erken formları, iç tuzağı ve tahliyeyi temizlemek için gerekli baskıya sahip olmayabilir, bu da sıklıkla tıkanma geliştirdikleri anlamına gelir.  Tuvaleti 1990’ların ortalarında yapıldıysa, bu birinci nesil düşük akışlı tuvaletlerden birine sahip olabilirsiniz. Tuvalet kağıdının kullanımını sınırlandırarak ve tıkanmaya eğilimli eşyalardan kaçınarak bazen düşük akışlı tuvaletlerde tıkanıklıkları azaltabilirsiniz.
  2. Tuvaletiniz sadece belirli malzemeleri atmak üzere tasarlanmıştır. Örneğin tuvalet dokusu suda hızlı bir şekilde çözünecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle nadiren bir soruna neden olur. 
  3. Tuzağınız, tuvaletin alt çanak ünitesine yerleştirilmiş porselen fikstürün kavisli bir parçasıdır. Durgun su tutmak ve kanalizasyon gazlarının evinize girmesini önlemek için tasarlanmıştır. Tuvalet kâğıdı, kağıt havlular ve yıkanamayan çeşitli ürünler tuzağı tıkayabilir ve yedek tuvalete neden olabilir. 
  4. Modern tuvaletler ve diğer sıhhi tesisat armatürleri, sıhhi tesisat sistemine temiz havayı yönlendirmek ve tahliye akışını engelleyebilecek hava basıncı vakumlarını önlemek için çatı deliklerini kullanır. Zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı, delikler, yapraklar, çubuklar ve tıkanabilir ve sorun çıkarabilir. Tıkanmış bir tuvalet deliği tahliye akışını azaltır ve düzenli tıkanmalara neden olabilir.
  5. Birden fazla tuvalette ve kanalizasyondaki düzenli tıkanmalar genellikle daha büyük kanalizasyon hattı sorunlarının belirtileridir. Birden fazla armatürdeki tıkanmalar normalde ana drenaj ve kanalizasyon hatlarında atık malzeme, tuvalet kağıdı ve yıkanamayan parçaların birikmesinden kaynaklanır. Ağaç kökleri ayrıca kanalizasyon hattınızı delebilir, tortu ve diğer tıkanmaya neden olan kalıntılara izin verir. 

Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma ile yukarıda olan bu maddelerin yaratmış olduğu etkilerden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçinBizi Arayabilirsiniz:
7/24 Usta Çağır